НОВИОТ GOLF VII – ВНАТРЕШНОСТ

Ова се првите официјални видеа од новиот Golf VII. Се надеваме дека наскоро ќе видиме и нешто во живо. 

Погледнете го видеото за Volkswagen Golf VII…

Извор: Avto+

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s