BMW Gran Turismo серија 3 – шпиунски фотографии

Gran Turismo моделот на BMW  е со средна големина, која со својот изглед ќе биде сличен на мал GT серија 5. Иако успеавме да добиеме свежи фотографии, сепак ќе мора да почекаме за да дознаеме што се наоѓа под хаубата. Според сликите можеме да заклучиме дека внатрешноста на автомобилот е слична со онаа на BMW 3.

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s